| Nguồn gốc: | Hoa Kỳ |
| Hàng hiệu: | Honeywell |
| Chứng nhận: | COC |
| Số mô hình: | 51196990-500 |
| Số lượng đặt hàng tối thiểu: | 1 mảnh |
|---|---|
| Giá bán: | 200 |
| chi tiết đóng gói: | Nguyên bản |
| Thời gian giao hàng: | 3-5 ngày làm việc |
| Điều khoản thanh toán: | T/T |
| Khả năng cung cấp: | 10 miếng mỗi ngày |
| Tên sản phẩm: | 51196990-500 Phần mở rộng nối tiếp cáp Honeywell | Mẫu sản phẩm: | 51196990-500 |
|---|---|---|---|
| Tình trạng: | Mới | vận chuyển: | DHL, TNT hoặc EMS, FedEx, UPS |
| Cổ phần: | Có sẵn | Bảo hành: | 12 tháng |
| Đánh giá: | 24Vdc, 110mA | Kích thước đóng gói: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| tổng trọng lượng: | 3kg |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 51196990-500 |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $200 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
51196990-500 is a HONEYWELL panel called TP-OPADP1-200. It’s built to give operators a local screen. With this panel, they can watch what’s happening and control industrial automation and motion systems.
And other products with mass inventory!!!
We are the supplier for industrial automation spare parts. We specialize in PLC module, DCS card pieces, ESD system card pieces, vibration monitoring system card pieces, steam turbine control system module, gas generator spare parts. We have established the relationship with famouse PLC DCS product maintenance service providers in the world.
Our products are widely used in CNC machinery and metallurgy, oil and gas, petrochemical, chemical, paper printing, textile printing and dyeing, machinery, electronics manufacturing, automobile manufacturing, tobacco, plastic machinery, electricity, water conservancy, water treatment / environmental protection, municipal engineering, Heating, energy, transmission and distribution industries.
A: Our products come with a one-year warranty. We' re also open to discussing warranty extension if you need it.
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
A: Yes,but it depends on the specific model and quantity. We will offer a discounted price.
Người liên hệ: Candy Wang
Tel: +8618059279924