| Nguồn gốc: | Hoa Kỳ |
| Hàng hiệu: | Honeywell |
| Chứng nhận: | COC |
| Số mô hình: | 51109693-100B |
| Số lượng đặt hàng tối thiểu: | 1 mảnh |
|---|---|
| Giá bán: | 80 |
| chi tiết đóng gói: | Nguyên bản |
| Thời gian giao hàng: | 3-5 ngày làm việc |
| Điều khoản thanh toán: | T/T |
| Khả năng cung cấp: | 10 miếng mỗi ngày |
| Tên sản phẩm: | 51109693-100B Cổng Honeywell Ucn Connector Thả cáp nối đất | Mẫu sản phẩm: | 51109693-100B |
|---|---|---|---|
| Tình trạng: | Mới | vận chuyển: | DHL, TNT hoặc EMS, FedEx, UPS |
| Cổ phần: | Có sẵn | Bảo hành: | 12 tháng |
| Đánh giá: | 24Vdc, 110mA | Kích thước đóng gói: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 cm x 20 cm x 25 cm) |
| tổng trọng lượng: | 3kg |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 51109693-100B |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $50 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
![]()
And other products with mass inventory!!!
We are the supplier for industrial automation spare parts. We specialize in PLC module, DCS card pieces, ESD system card pieces, vibration monitoring system card pieces, steam turbine control system module, gas generator spare parts. We have established the relationship with famouse PLC DCS product maintenance service providers in the world.
Our products are widely used in CNC machinery and metallurgy, oil and gas, petrochemical, chemical, paper printing, textile printing and dyeing, machinery, electronics manufacturing, automobile manufacturing, tobacco, plastic machinery, electricity, water conservancy, water treatment / environmental protection, municipal engineering, Heating, energy, transmission and distribution industries.
A: Our products come with a one-year warranty. We' re also open to discussing warranty extension if you need it.
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
A: The delivery time for the current stock is usually 3 to 5 working days. For orders, it depends on the specific time.
Người liên hệ: Candy Wang
Tel: +8618059279924